Виноградна Колекція Закарпаття

Виноградна Колекція Закарпаття
В районі Берегово Закарпатської області здавна вирощують виноград і виробляють вино. Так, ми відроджуємо багатовікові традиції виноробства краю з 1996 року. Перші сорти ми посадили у 2007 році - такі, як Каберне-Совіньон, Мерло, Трамінер Рожевий та Мускат Оттонель. На сьогодні ми вирощуємо 12 основних сортів. Найбільш поширеними на Закарпатті сортами винограду є "Рислінг Рейнський", "Трамінер","Ізабелла" і "Ркацетелі" - які ростуть на схилах Котнару. Цей край можна назвати раєм для білих вин.
RIESLING
Рислінг рейнський. Один з кращих білих сортів винограду. Ми маємо близько 2Га. Цей сорт має високу кислотність та насичений фруктовий аромат. Дуже відчутно у смаку яблуко, грейпфрут, аґрус та мінеральні тони. Рислінг пасує до яскравих духмяних страв. Це один з не багатьох сортів, які гарно вживати із гострими стравами. Також вдалими комбінаціями є Рислінг та м`ясо птиці.
POSE
Рожеве вино має статус романтичного і трохи легковажного напою. Виною тому, звичайно ж, незвичайний колір, який, граючи в наповненому келиху, створює відповідний настрій. Це абсолютно самодостатній напій, що володіє як власною технологією виробництва, так і унікальними смаковими і ароматними характеристиками.
Виробництво рожевого вина:
До речі кажучи, думка, що достатньо змішати біле і червоне вино, щоб отримати рожеве, не має під собою ніяких підстав.
Для виробництва Rose, використовується виноград червоних сортів. Для того щоб вийшов такий незвичайний колір, час контакту вичавленого соку з шкіркою скорочують від сорока хвилин до двох годин (в шкірці ягід містяться фарбувальні речовини, завдяки яким вино виходить червоним).Рожеве вино лише називається рожевим, насправді воно відіграє сотнями, якщо не тисячами відтінків, від блідого, практично білого, до майже гранатового.
Те ж саме можна сказати і про смак. Зазвичай Rose володіє свіжими фруктовими, ягідними нотками. Його часто називають вином річного жаркого вечора. Зазвичай справедливо правило, що чим ніжніше колір, тим легше смак і структура. Подають Rose охолодженим . З ним добре поєднуються десерти, рибні та м'ясні страви, фрукти, сири.
В Закарпатті, збережена природна екосистема, тому грунт і вода збагачені природними мінералами. У цьому регіоні безліч мінеральних джерел, що насичують землю,на якій ростуть наші виноградники, не лише вологою, але й цінними мікроелементами. Тому Закарпатські вина вважаються чистими і корисними для здоров'я. У Закарпатті дуже цінують культуру споживання вин та їжі.Виноградна Колекція Закарпаттяскачать dle 10.3форекс портал для начинающих / бинарные опционы
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.