Вина "Котнар"

Коллекція COTNAR HILLS
Вина "Котнар"
CHATEAU COTNAR (червоне сухе) з винограду сортів „Мерло”,"Каберне". Вино інтенсивно-рубінового кольору, що поєднує в собі витончені фруктові аромати, тони чорносливу та приємні відтінки шоколаду. Вміст спирту 9,0% -12,0%


Вина "Котнар"
МERLOT (напівсолодке)- це насолода для поціновувачів. Вас зацікавить його насичений колір з бузковим блиском, який надає вину тонка шкірка винограду Мерло. Вас схвилює інтенсивний аромат з відтінками чорносливу. Зачарує приємний, злегка терпкий, ягідний смак з нотками вишні та смородини. І запам'ятається надовго – свіжий, тривалий, гармонійний післясмак вина Мерло. Традиційніші версії Мерло пасують до смаженого м’яса, грибів, червоної риби. Більш м’яке Мерло яке вироблено зі склонів Котнар убільш теплому кліматі є гарним компанементом до страв з риби та овочів та фруктів.
Вміст спирту 9,0% -12,0%, вміст цукру 3,0-5,0% мас.


Вина "Котнар"
MERLOT (сухе)- це насолода для поціновувачів. Вас зацікавить його насичений колір з бузковим блиском, який надає вину тонка шкірка винограду Мерло. Вас схвилює інтенсивний аромат з відтінками чорносливу. Зачарує приємний, злегка терпкий, ягідний смак з нотками вишні та смородини. І запамятається – свіжий, тривалий, гармонійний післясмак вина Мерло.Традиційніші версії Мерло пасують до смаженого м’яса, грибів, червоної риби. Більш м’яке Мерло яке вироблено зі склонів Котнар убільш теплому кліматі є гарним компанементом до страв з риби та овочів та фруктів.
Вміст спирту 9,0% -12,0%.


Вина "Котнар"
CABERNET виробляється зі спеціально відібраного винограду, зібраного на схилах виноградників Котнар. Кожна ягода проходить особливий контроль за зовнішнім виглядом і якостю,виробляється з класичного сорту винограду Каберне Совіньйон, вирощеного на кращих ділянках виноградників Котнар. Поєднує в собі пікантну терпкість в смаку і витончений аромат мигдалю та фіалки, утворюючи неперевершений вишуканий букет. У кожній пляшці енергія сонця, сила закарпатської землі, душа досвідчених виноробів і музика самої природи. Вино Каберне по праву вважається королем червоних вин. Вміст спирту 9,0% -12,0%Вина "Котнар"
TROJANDA COTNAR (витримане 6 років) На більшості площі власних виноградників дозрівають винні сорти винограду, зокрема солодкий та пряний Трамінер, з якого вже десятки років тому виготовляли чудове вино Троянда Закарпаття, що було визнаним та популярним багато десятилітьНагадаємо, що в історії закарпатського виноробства був період випуску вина під назвою «Троянда Закарпаття», яке стало однією з візитівок регіону, але майже 10 років тому його промислове виробництво було припинено. Нова продукція створюється з власного винограду Трамінер Рожевий. Відроджене вино виготовляється на новітньому обладнанні, встановленому на підприємстві. «Троянда Котнар» схвалено заслуженими виноробами Угорщини.


Вина "Котнар"
CHATEAU COTNAR (біле сухе) з винограду сорту „Леанка”. Вирізняється світло-солом´яним до золотистого кольором, гармонійним, ніжним освіжаючим смаком і букетом з тонами польових квітів. Вживається охолодженим до температури +12° С та подається до легких закусок та рибних страв. Вміст спирту 9,0% -12,0%.


Вина "Котнар"
CHARDONAY (сухе) Виготовлене з класичного французького сорту винограду Шардоне. Світло-солом’яний колір вина підкреслює яскравий сортовий аромат з делікатною гірчинкою. Вино має легкий та гармонійний смак, тонкий букет. Вміст спирту 9,0% -12,0%.


Вина "Котнар"
CHARDONAY (напівсолодке) Виготовлене з класичного французького сорту винограду Шардоне. Світло-солом’яний колір вина підкреслює яскравий сортовий аромат з делікатною гірчинкою. Вино має легкий та гармонійний смак, тонкий букет. Вміст спирту 9,0% -12,0%,вміст цукру 3,0-5,0% мас.Вина "Котнар"
ROSE COTNAR (напівсолодке) - Поєднання непоєднуваних властивостей ось непростий характер вина РОЗЕ. Аромат червоного і смак білого вина створюють ефект несподіванки і водночас гармонійний тандем. Рожеве вино виробляють з червоних сортів винограду Каберне-Совіньон та Сапераві. РОЗЕ подають охолодженим, часто - як аперитив. Його можна запропонувати і до риби, і до морепродуктів, також до м'яса, та овочевих страв. Буде ідеальним супроводом для романтичної події, бо несе в собі дивні нотки ніжності, краси, молодості, легкості й асоціюється з весняним настроєм.Вміст спирту 9,0% -12,0%, вміст цукру 3,0-5,0% мас.Вина "Котнар"
ROSE COTNAR (напівсухе) - Поєднання непоєднуваних властивостей ось непростий характер вина РОЗЕ. Аромат червоного і смак білого вина створюють ефект несподіванки і водночас гармонійний тандем. Рожеве вино виробляють з червоних сортів винограду Каберне-Совіньон та Сапераві. РОЗЕ подають охолодженим, часто - як аперитив. Його можна запропонувати і до риби, і до морепродуктів, також до м'яса, та овочевих страв. Буде ідеальним супроводом для романтичної події, бо несе в собі дивні нотки ніжності, краси, молодості, легкості й асоціюється з весняним настроєм.Вміст спирту 9,0% -12,0%, вміст цукру 3,0-5,0% мас.Вина "Котнар"
MUSKAT DESSERT ароматне біло-янтарне сортове десертне вино, витримане до 2 років. Відчувається в ньому характерний післясмак - медова гірчинка. Рекомендується подавати до фруктів, солодкого столу при температурі 16-18 ° C. Вміст спирту 16% об., вміст цукру 14,0% мас.

Вина "Котнар"
TOKAJ Muskat(напівсолодке) Токайські вина відомі світові, відомі настільки, що нещодавно святкували історичну перемогу словацькі винороби з місцевостей, що межують з угорським Токаєм, бо вони отримали від ЄС право також називати свої вина «токайськими». Та чи багато хто знає, що українське Берегове, що знаходиться неподалік від Токаю включений до регіону Токай на офіційних путівниках. Технологія створення вина є настільки унікальною , що токайським стали називати і оригінальний спосіб виробництва
Токай Котнар має гарний золотистий колір, букет і смак дуже тонкі, відчувається мускатні та квіткові тони, легкий відтінок скориночки свіжоспеченого житнього хліба. Вміст спирту 9,0% -12,0%, вміст цукру 3,0-5,0% мас.Вина "Котнар"
Muskat(напівсолодке)Виготовлене з білих мускатних сортів винограду. Вино золотистого кольору з яскраво вираженим ароматом мускатного горіха. Насичена композиція із стиглих фруктів та білих квітів додає вину приємну солодкість з вишуканим мускатним тоном. Вміст спирту 9,0% -12,0%, вміст цукру 3,0-5,0% мас.Коллекція Тет-а-Тет Вино Закоханих
Вина "Котнар"
Тет-а-тет біле (напівсолодке) Виготовлене з білих європейських сортів винограду. Вино світло-солом’яного кольору має приємний смак та гармонійний аромат з квітковими тонами. Вміст спирту 9,0% -12,0%, вміст цукру 3,0-5,0% мас.
Вина "Котнар"
Тет-а-Тет червоне (десертне) - гармонійне, м’яке на смак, з тонами шоколаду та чорносливу. Тет-аТет десертне виготовлене з суміші європейських сортів винограду. Рекомендується подавати до фруктів, солодкого столу при температурі 16-18 ° C
Вміст спирту 16% об., вміст цукру 14,0% мас.

Вина "Котнар"
Тет-а-Тет червоне (напівсолодке) вино з купажу європейских сортів створює одне з найкращих вин у своїй категорії. Колір напою – рубіновий із червоним відтінком. Аромат – теплий і ніжний, з відтінками польових кольорів і садових ягід. Смак вина – приємний і гармонійний. Напій без надмірної солодкості, він має особливий благородний, делікатний смак. Тет-а-тет червоне напівсолодке рекомендується подавати прохолодним – до дичини, телятини або овочевих страв. Вміст спирту 9,0% -12,0%, вміст цукру 3,0-5,0% мас.
Вина "Котнар"
Кагор Український відзначається темно-червоним рубіновим кольором, повнотою, м'якістю, бархатистістю, тонкими шоколадними тонами смаку та букету.Вміст спирту 16,0%, вміст цукру 16,0% мас.скачать dle 10.3форекс портал для начинающих / бинарные опционы
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.